READING

Pavyon’un yaratıcılarından yeni bir BluTV be...

Pavyon’un yaratıcılarından yeni bir BluTV belgeseli: Dijital Flörtleşme

BluTV, yepyeni orijinal belgeselinde dijital çağda takılma ve “stalk” kültürü, ilk buluşma ve “dating” uygulamaları gibi konuları ele alıyor. BluTV’nin büyük ilgi gören yapımı Pavyon’un yaratıcılarından Dijital Flörtleşme 21 Mayıs’ta izleyicisiyle buluşacak.

Dijital flörtün gerçek kişiler tarafından anlatıldığı beş bölümlük belgesel dijital çağın yeni ilişki biçimlerine odaklanıyor. Yapım, ilgi çekici bölümleri ve gerçek hikâyeleriyle izleyiciye bambaşka bir tecrübe yaşatmaya hazırlanıyor. Belgeselin tanıtım videosu da yayınlandı.

Beş bölümden oluşan Dijital Flörtleşme, takılma ve “stalk” kültürü, “sexting”, ilk buluşma ve “dating” uygulamaları gibi konuları ele alırken flörtleşmenin dijitalleşmeyle birlikte nasıl bir dönüşüm geçirdiğini tüm çıplaklığıyla gözler önüne seriyor. Dijital Flörtleşme; ilişki kurmak için başvurulan yöntemlerden olan “dating” uygulamaları, ilk buluşma ve sonrasında yaşananlar, online flört alışkanlıkları gibi konuları bizzat tecrübe etmiş gerçek kişiler üzerinden izleyicilere aktaracak.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR