READING

Gişe rekortmeni serinin yeni filmi ‘Recep İv...

Gişe rekortmeni serinin yeni filmi ‘Recep İvedik 7’ yakında Disney Plus’ta

Şahan Gökbakar’ın fenomen karakteri Recep İvedik’i bekleyenler nihayet müjdeli haberi aldı. 14 Haziran’da görkemli bir açılışla Türkiye izleyicisine merhaba diyen platform sevilen isimleri izleyiciyle buluşturmaya devam ediyor. Yeni Recep İvedik filmi ne zaman yayınlanacak? Recep İvedik 7 ne zaman çıkacak? Recep İvedik 7’nin konusu ne? Filmin sevenlerinin merak ettiği birçok konu açıklığa kavuşuyor.

Recep İvedik serisiyle en çok izlenen Türk filmi unvanını elinde tutan Şahan Gökbakar, serinin 7. filmi için Disney Plus’la anlaşmıştı. Geçtiğimiz günlerde çekimleri başlayan filmde Şahan Gökbakar’a Öznur Serçeler, İrfan Kangı, Murat Ergür, Eray Türk ve Nurullah Çelebi eşlik ediyor.

Gişe rekortmeni serinin yeni filminde; şehir hayatı ve ekonomik koşullardan bunalan Recep İvedik, en yakın arkadaşı Nurullah’ı da yanına alarak babaannesinden kendisine miras kalan köy evine gitmeye karar verir. Köy hayatının tadını çıkaracağı sırada, köye ve civar ormanlara zarar verecek büyük bir projenin varlığından haberdar olan Recep İvedik, köylülerle el ele vererek, bu projeye karşı heyecanlı ve komik bir maceraya atılacaktır.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR