READING

Netflix’in geçtiğimiz yıl büyük ses getiren ...

Netflix’in geçtiğimiz yıl büyük ses getiren etkinliği TUDUM geri dönüyor

Geçtiğimiz yıl 184 farklı ülkeden 25 milyonu aşkın Netflix hayranının takip ettiği uluslararası çevrimiçi hayran etkinliği TUDUM, 24 Eylül Cumartesi günü gerçekleşecek 5 küresel etkinlik ile hayranların karşısına çıkacak.

Netflix yıldızları ve yaratıcıları ile gerçekleştirilen röportajların yanı sıra özel haberler, daha önce paylaşılmamış görüntüler, fragmanlar ve ilk görsellerle dolu heyecanlı bir gün geçirmeye davetlisiniz. Ücretsiz olarak gerçekleşecek çevrimiçi etkinlik, 120’yi aşkın Netflix dizisinin, filminin, özel içeriklerinin ve oyunlarının yanı sıra Netflix çatısı altında buluşan 200 isim ile Netflix hayranlarını eğlendirip onurlandıracak.

Nasıl İzlenir?

TUDUM, 24 Eylül’de hayranlarını dünya çapında büyük bir yolculuğa çıkaran beş etkinlikle dört kıtaya yayılacak.

● Türkiye saatiyle 05.00 – TUDUM, ilk olarak Güney Kore’den heyecan verici bir gösteriyle başlayacak.

● Türkiye saatiyle 08.30 – Hayranlar, Hindistan’dan uzanarak yeni eğlencelerin kapılarını aralayacak.

● Türkiye saatiyle 20:00 – Diğer ülkelerden sürprizler de dahil olmak üzere iki bölüme ayrılmış şekilde yayınlanacak olan TUDUM’un ilk bölümü Amerika ve Avrupa’da, ikinci bölümü de saat 21:30’da Latin Amerika’da yayınlanacak.

● 25 Eylül, Türkiye saatiyle 07:00 – Japonya’daki yıldızlar, TUDUM’ın kapanışını Japon eğlence anlayışına göre kutlayarak kapatacak.

Seni Neler Bekliyor?

TUDUM: Hayranlara Yönelik Küresel Netflix Etkinliği, YouTube.com/Netflix dâhil olmak üzere Netflix YouTube kanallarından dünya çapında 29 farklı dil seçeneği ile izlenebilir. Bu küresel etkinlik ile ilgili en son haberler için Netflix’in resmi hayran sistesini, Tudum.com/event ziyaret edebilirsiniz. Etkinlikte yer alacak yapımların ve ünlü isimlerin listesi için takipte kalmayı ve takvimlerinizde 24 Eylül tarihini şimdiden işaretlemeyi unutmayın!


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR