READING

Disney+ içeriklerinde rol alacak birbirinden ünlü ...

Disney+ içeriklerinde rol alacak birbirinden ünlü isimler reklam filminde bir araya geldi

The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+, Türkiye’de yayına başlamayacağı 14 Haziran’a gün sayarken, bünyesine kattığı birbirinden ünlü ve sevilen oyuncuları ile uzun süre konuşulacak bir reklam filmi yayınladı.

Disney+ içeriklerinde yer alacak sevilen oyuncuların, özel dekore edilmiş bir otelde, kendileri için özel olarak tasarlanmış farklı alanlarda keyifli bir izleme deneyimi yaşadığı görülüyor. Otel görevlilerinin oyuncuları ağırlamak için özenli hazırlıklarıyla başlayan filmin devamı, tüm hazırlıkların, aslında misafirlerin Disney+ izlemeleri için yapıldığını estetik ve esprili bir dille anlatıyor.

Filmde yer alan ünlü oyuncular; Aras Bulut İynemli, Aslı Enver, Buğra Gülsoy, Burak Deniz, Can Yaman, Cansu Dere, Demet Özdemir, Eda Ece, Engin Akyürek, Halit Ergenç, Hande Erçel, Pınar Deniz ve Timuçin Esen, platformun yepyeni hikayelere imza atmak için çıktığı yolculuğunda, önümüzdeki dönem hayata geçecek projelerinde yer alacaklar. Türkiye’nin en sevilen oyuncularından oluşan bu kadar geniş bir kadroyu, ilk kez aynı reklam filminde bir araya getirmesiyle dikkat çeken kampanya, sosyal medyada çok ses getirirken, platformun önümüzdeki dönemlerde yayına alacağı yerli içeriklerle ilgili de büyük merak uyandırdı.

Yayınlandığı ilk andan itibaren sosyal medyada büyük ses getiren ve heyecan yaratan reklam filminin yönetmen koltuğunda Serdar Dönmez otururken, görüntü yönetmeni olarak Kasper Wind Nielsen görev aldı. Prodüksiyon tasarımının Agustin Ruben Moreaux tarafından gerçekleştirildiği filmin yaratıcı ajansı TBWA, yapım şirketi ise Depo Film.

Disney+, halihazırda heyecanla beklenen binlerce içeriğinin yanı sıra ses getirecek yepyeni yerli içerikleriyle 14 Haziran’dan itibaren Türkiye’de izleyiciyle buluşacak.  

Disney+’a üye olmak için;

  • Disney+’ın tanışma paketinden yararlanarak kayıt olmak isteyenler öncelikle, bilgilerini kaydetmek için www.disneyplus.com adresini ziyaret edebilir, tüm koşullara ulaşabilirler.
  • Bilgilerini kaydedenler için özel teklif, lansman günü olan 14 Haziran 2022’den itibaren e-posta adreslerine gönderilecek.
  • Bu tanıtım teklifi, yalnızca lansman günü olan 14 Haziran 2022’den önce kayıt yaptıranlar için geçerli olacak


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR