The Witcher’dan görkemli tanıtım

Fotoğraf: Netflix

Başrollerini Henry Cavill, Anya Chalotra ve Freya Allan’ın paylaştığı Netflix’in yeni projesi The Witcher’ın resmi fragmanı yayınlandı. İtalya’nın Lucca şehrinde düzenlenen Comics&Games panelinde gösterilen tanıtım videosunun ardından dizi sorumlusu Lauren Schmidt, Anya Chalotra ve Freya Allan hayranların sorularını yanıtladı.

Panelde, Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski aynı isimli eserinden uyarlanan The Witcher’ın sekiz bölümden oluşacağı belirtildi. Dizi, Henry Cavill’in canlandıracağı Geralt karakterinin güçlü bir büyücü olan ve hiç kimsenin bilmemesi gereken bir sırra sahip prenses Ciri’yle (Freya Allan) paylaştığı hikâyeyi konu edinecek. Yönetmen koltuğunda Alik Sakharov, Charlotte Brändström, Alex Garcia Lopez ve Marc Jobst’ın oturacağı The Witcher, 20 Aralık’ta Netflix’te hayranlarıyla buluşacak.

Netflix, Temmuz ayında San Diego’da düzenlenen Comic-Con International sırasında dizinin ilk ön izlemesini yayınlamıştı. Gösterilen video ilk olarak Geralt karakterine ve canavarların hüküm sürdüğü The Continent’a (Kıta) odaklanıyordu.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR