READING

Behzat Ç. bu akşam sezon finaliyle BluTV’de

Behzat Ç. bu akşam sezon finaliyle BluTV’de

Hayranlarına özlenen Behzat Ç. atmosferini sunarken yeni karakterleri ve esrarengiz olaylarıyla seyir zevkini yükselten ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ bugün sezon finali yapıyor.

Erdal Beşikçioğlu ve BluTV, dizinin sezon finali öncesinde Behzat Ç. takipçilerine müjdeli bir haber verdi. Dün sosyal medyada yapılan paylaşımla birlikte ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin ikinci sezon için onayı aldığı duyuruldu. Hazırlık süreçlerinin ardından 2. sezon için çekimlere başlayacak olan dizi yakında BluTV’de yerini alacak.

Yapımcılığını Ortaks Yapım’ın üstlendiği BluTV’nin orijinal dizisi ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nde  Erdal Beşikçioğluİnanç KonukçuBerkan ŞalEge AydanAyça Eren ve Güven Kıraç‘ın yer aldığı güçlü oyuncu kadrosuna Mehmet Ali NuroğluEsra RonabarBurak DakakEvliya Aykan, Derin Beşikçioğlu ve Gökçe Eyüboğlu eşlik ediyor. ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin yönetmenliğini Devrim Yalçın üstlenirken senaryo ise Ercan Uğur imzası taşıyor.

‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ sezon finaliyle bugün saat 19.00’da, ikinci sezonuyla ise yakında sadece BluTV’de yayında!


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR