READING

Halka dizisi yeni bölümleriyle geri dönecek

Halka dizisi yeni bölümleriyle geri dönecek

2019’da TRT1’de ekrana gelen ES Film imzalı Halka dizisinin yeni bölümlerinin senaryosu yazılıyor. Polisiye, aksiyon ve dram türündeki dizi güçlü oyuncu kadrosu, çekim kalitesi ve senaryosunun özgünlüğüyle büyük beğeni almıştı. Dizi yayından kalktıktan sonra uzun süre yeni bölümleriyle dönmesi için hayranlarından baskı gelmişti. Milliyet’ten Sina Koloğlu’nun haberine göre 1 saatlik 8 bölüm olacak yeni bölümlerin TRT’nin dijital platformunda yayınlanması bekleniyor.

Daha önce Peaky Blinders’ın kurgucusunun, dizinin bölümlerini dijitalin temposuna uyacak şekilde yeniden kurguladığı yazılmıştı. Önce bu bölümler yayına girecek, daha sonra da yeni bölümlerle devam edilecek.

15 Ocak 2019 tarihinde yayına girmiş, 28 Mayıs 2019’da ekrana veda etmişti. Dizinin yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk’ün otururken, senaryosunu Aziz Tuna, Selim Bener, Ali Demirel ve Meryem Diri’nin birlikte kaleme almıştı. Dizinin oyuncu kadrosunda Nazan Kesal, Serkan Çayoğlu, Kaan Yıldırım, Hande Erçel, Hazal Subaşı, Burak Sergen, Ahmet Mümtaz Tayla ve Umut Karadağ gibi önemli isimler yer alıyordu. Dizinin yeni bölümlerinde kadronun nasıl şekilleneceği ise henüz netleşmedi.

 

 

 

 


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR