READING

Kuruluş Osman çok konuşulacak savaş sahneleriyle d...

Kuruluş Osman çok konuşulacak savaş sahneleriyle dönüyor

Heyecanla izlenen ikinci sezonunda da seyirciden büyük ilgi gören ve reytinglerin zirvesinde yer alan ‘Kuruluş Osman’ bu hafta, çok konuşulacak muhteşem bir bölüm ve ustalıkla çekilmiş aksiyon sahneleriyle ekrana gelecek.

‘Kuruluş Osman’ın 42’nci bölümünde Osman Bey, şehit edilen Türk beylerinin intikamını almak için alpleriyle birlikte ölüm kalım savaşına girecek. Türk televizyon tarihinde görülmemiş bir aksiyonun ekrana geleceği savaş sahnesi, izleyenlerin nefesini kesecek. Osman Bey ayrıca, Ertuğrul Bey’in vasiyeti uyarınca yeni bir hatun alacağını Bala Hatun’a bildirecek.

Osman Bey ve alplerinin Bizans ordusuyla girdiği ölüm kalım savaşı nasıl sonuçlanacak? Osman Bey, Nikola’ya destek için gönderilen Bizans ordusunu durdurabilecek mi? Osman Bey’in yeniden evlenecek mi? Bala Hatun, Osman Bey’in evlilik kararını nasıl karşılayacak?

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman 20 Ocak Çarşamba saat 20:00’de ATV’de.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR