Ruhun Duymaz bu akşam başlıyor

Yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği Ruhun Duymaz dizisinden yayın gününe özel, hayranları sevindirecek yeni bir fotoğraf paylaşıldı. Paylaşılan fotoğrafta Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız ile beraber başarılı oyuncular Tuğrul Tülek, Aslı Sümen ve Şehsuvar Aktaş, Zuhal Gencer ve Ülkü Duru da boy gösteriyor.

Bu akşam ilk bölümüyle FOX ekranlarında yayınlanacak dizide; Onur Karasu (Şükrü Özyıldız) genç yaşında daire başkanlığına terfi etmiş başarılı bir istihbarat ajanıdır ve bir süredir Türkiye’nin en büyük kuyumculuk şirketinin sahibi Civan Koral (Tuğrul Tülek)’in peşindedir. Koral Mücevherat’ı kirli işleri için paravan olarak kullanan Civan, bir suç örgütünün Türkiye temsilcisidir. Civan’ın yaptığı yasadışı işlerle ilgili belgeleri evindeki kasada sakladığını düşünen Onur, eve girip çıkabilmek için Civan’ın kardeşi Hilal (Aslı Sümen) ile sevgili olur. Civan’ın yurt dışına yerleşeceğini öğrendiğinde onu elden kaçırmadan belgeleri alabilmek adına Onur ani bir kararla Hilal’e evlenme teklif eder. Planı nişan günlerinde kasayı açmak ve kardeşinin nişanı için orada olan Civan’ı tutuklamaktır. Hesaba katmadığı şey ise; Hilal’in yakın arkadaşı Ece (Burcu Özberk) olur. Ece Onur’un ne işler çevirdiğini anlamaya çalışırken; Onur tarafından yakalanması onun da planlarını alt üst eder. Onur ve Ece; gece ve gündüz kadar iki zıt kutup, hiç istemedikleri bir biçimde birlikte çalışmak zorunda kalacaktır.

Senaryosu Ayşe Üner Kutlu tarafından kaleme alınan ve yönetmen koltuğunda deneyimli isim Aytaç Çiçek’in yer aldığı ‘Ruhun Duymaz’, her Pazartesi saat 20.00’de!


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR