READING

BluTV üyeleri 2021 yılında toplam 87 milyon saatli...

BluTV üyeleri 2021 yılında toplam 87 milyon saatlik içerik izledi

BluTV’nin üyeleri 2021 yılında toplam 87 milyon saatlik içerik izlerken, en çok izlemeyi tercih ettikleri saat 22.00 gün ise Pazar oldu. BluTV, yeni yılda da yeni içerikleriyle izleyicinin heyecanını artırmaya hazırlanıyor.

Platform, 2022’nin ilk ayında görkemli prodüksiyona sahip özel yapımı ‘BÖRÜ 2039’un yeni bölümlerini de izleyicilerle buluştururken, ‘Alef’, ‘Bonkis’, ‘Sokağın Çocukları’, ‘Doğu’, ‘Aynen Aynen’ ve ‘İlk ve Son’ gibi çok sevilen yapımlarının yeni sezonlarını da arşivine ekleyecek. Geçtiğimiz ay sete çıktığı duyurulduğu andan itibaren büyük merak uyandıran, başrollerini Taner Ölmez, Aybüke Pusat ve Hande Soral’ın paylaştığı ‘ALEF: Mâl-i Hülya’ için heyecanlı bekleyiş başlarken, diğer yapımlara dair sürprizler de bu heyecanı artırdı.

Rol aldıkları projelerle özellikle genç izleyici kitlesinin kalbini fetheden Deniz Işın ve Sarp Bozkurt’un rol aldığı ‘Bizden Olur mu?’ adlı yeni dizi de 2022’de BluTV’de seyircilerle buluşacak. Çocuklar için de ‘Masal Şatosu’nun 2. sezonu hazırlıklarını sürdüren platformda hem mizah dünyasında hem de talk şov alanında kendine özgü ve öncü bir yol çizen Mesut Süre’nin hazırladığı ‘Yalnızım Mesut Bey’ ile yalnızlar kendilerini tek başına hissetmeyecek ve kahkaha dolu anlar yaşayacak. Sadece BluTV’de yayınlanacak ve platformun yeni yıl sürprizlerinden biri olan ‘40’ta ise birbirinden ünlü isimler, Cansu Canan Özgen’in sorularını yanıtlayacak. Programın ilk bölümünde ise Cansu Canan Özgen’in konuğu sürpriz isim Acun Ilıcalı olacak.

BluTV, 2022’yi geniş içerik yelpazesiyle karşılarken geride bıraktığı senede de pek çok başarıya imza attı. 2021 yılı boyunca 87 milyon saat boyunca izlenen platformda izleyiciler tarafından en çok izlenen 5 orijinal içerik arasında yılın son günlerinde yayına girmesine rağmen ‘BÖRÜ 2039’ listede yeri alırken; en çok izlenen 5 orijinal yapım sırasıyla ‘Yeşilçam’, ‘Sokağın Çocukları’, ‘BÖRÜ 2039’, ‘İlk ve Son’ ve ‘Saygı’ oldu. Yabancı içeriklerde ise en çok izlenen ‘Game of Thrones’, ‘The Handmaid’s Tale’, ‘Joker’, ‘Friends’ ve ‘Suicide Squad’ oldu. Sosyal medyada da çok konuşulan bu yapımlar da dahil olmak üzere arşivine sayısız dizi ve program ekleyen BluTV, yeni yılda da koleksiyonuna ekleyeceği içeriklerle izleyicilerine yeni hikayeler sunmayı hedefliyor.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR