READING

Netflix’ten “Özel Plan” kullanan üyelerine y...

Netflix’ten “Özel Plan” kullanan üyelerine yenilikler

Netflix’in Özel planı hâlihazırda reklamsız, 4K HDR video çözünürlüğü, dizileri ve filmleri dört desteklenen cihazda aynı anda izleme ve indirme özelliği ile en yüksek kalitede izleme deneyimi sunuyor. Şimdi Özel plan üyeleri, Netflix konumsal ses ile ister evde televizyonda veya bilgisayarda, ister hareket hâlindeyken telefonda veya tablette, mevcut en yüksek kaliteli ses deneyimleme şansı bulacaklar.

Netflix konumsal ses, hiçbir ek ekipman gerektirmeden, baş döndürücü bir sinema deneyimini tüm cihazlara getiriyor. Bu özellik artık aralarında Stranger Things, The Witcher, Wednesday ve Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven’in de bulunduğu 700’den fazla içerikte kullanılabilecek.

Konumsal Ses özelliğini denemek isterseniz aşağıdaki kısa videoyu izleyin ya da Netflix hesabınıza giriş yaptıktan sonra dizi ve filmlerde konumsal ses simgesini arayın. Konumsal ses içeren tüm içeriklerin listesini görmek için Netflix’teki arama çubuğuna “konumsal ses” yazabilirsiniz. Ayrıca bu özellik “You”, “Your Place or Mine”, “Luther: Batan Güneş” ve “Tour de France” gibi popüler yeni içeriklere de eklenecek.

Daha Fazla Cihaza İndirme Özelliği

Netflix, Özel plan üyelerinin istedikleri zaman, istedikleri yerde içeriklerini izleyebilmesi için dört yerine altı cihaza indirme özelliğini devreye sokuyor. 


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR