READING

Rabia Soytürk, MAG Ekim sayısının kapağında yer al...

Rabia Soytürk, MAG Ekim sayısının kapağında yer aldı

Star’da yayımlanan “Duy Beni” dizisinde Ekim karakterine hayat veren Rabia Soytürk, hayatına dair merak edilenleri MAG Ekim sayısında anlattı. Oyunculuğuna dair açıklamalarda bulunan Soytürk “Ben de çoğu meslektaşım gibi kendimi eleştiriyorum elbette; ama iyi bulduğum, keyif aldığım anlarda da kendimi izlemekten alıkoymuyorum.” dedi.

Star TV’de yayımlanan Duy Beni dizisindeki karakteri ile ilgili konuşan Soytürk “Ekim; derdi olan, bu dertlerini haykırmasına rağmen kimseye duyuramayan bir karakter. Dolayısıyla haykırmanın dışına çıkıp başka çözüm yolları bularak kendini ifade etmeyi öğrenen, vazgeçmeyen ve vazgeçmeyi hiç sevmeyen bir karakter” dedi.  Bundan on yıl sonraki Rabia’ya neler söylemek isterdiniz? sorusunu da samimiyetle cevaplayan Soytürk “Kendine iyi bak, sağlığını koru. Kavuştuğumuzda yine sarılalım olur mu? Küsme bana.”

Röportajın öne çıkan bazı cümleleri şunlar oldu:

“Spor; kendimi iyi hissetmemi sağladığı için genel olarak güne başlarken ya da gün sonunda yaptığımda ruhsal ve fiziksel olarak beni rahatlatıyor.”

“Ben de çoğu meslektaşım gibi kendimi eleştiriyorum elbette; ama iyi bulduğum, keyif aldığım anlarda da kendimi izlemekten alıkoymuyorum.”

“Bundan on yıl sonraki Rabia’ya şöyle demek isterim: “Kendine iyi bak, sağlığını koru. Kavuştuğumuzda yine sarılalım olur mu? Küsme bana.”

“Ev insanıyımdır. Konfor alanımın tamamı evime ve aileme ait diyebilirim.”

“Yaptığım işin karşılığı olarak etrafımdan gördüğüm ilgi hoşuma gidiyor. Elbette ulaştığım nokta beni mutlu ediyor.”


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR