READING

Burak Deniz hapis istemiyle yargılanacak

Burak Deniz hapis istemiyle yargılanacak

Nilperi Şahinkaya’nın Burak Deniz ile ilgili savcılığa yaptığı hakaret ve darp şikayeti hakkındaki karar açıklandı. Takvim gazetesinin haberine göre Burak Deniz, Adana 33. Asliye Ceza Mahkemesi’nde toplam 7 yıl 2 ay hapis cezasıyla yargılanacak.

Burak Deniz, Şahmaran dizisinin çekimleri için Adana’da olduğu 15 Eylül tarihinde, 29’uncusu düzenlenen Adana Altınkoza Film Festivali’ne katılmak için kente gelen Şahinkaya ile kaldığı otelde karşılaşmış ve ikili arasında tartışma çıkmıştı.

Öne sürülen iddiada hakaret ve darp eyleminin gerçekleştiği gecenin sonrasına Şahinkaya’nın avukatı Adana Başsavcılığı’na Burak Deniz hakkında şikayetçi olmuştu. Savcılık, tarafların ve görgü tanığı olan Şahinkaya’nın erkek arkadaşı Emre Yusufi’nin ifadeleri ile olayın yaşandığı otelin güvenlik kamerası kayıtlarını inceledikten sonra nihai kararını verdi.

Burak Deniz hakkında Nilperi Şahinkaya’ya yönelik alenen hakaret ve Necmi Deniz’e yönelik alenen hakaret ile basit yaralamaya teşebbüs eylemleri sebebiyle dava açılmasına karar verdi.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR