READING

Onur Seyit Yaran, İspanya’nın ünlü magazin d...

Onur Seyit Yaran, İspanya’nın ünlü magazin dergisinde

ATV’nin sevilen dizisi “Kardeşlerim”de canlandırdığı “Doruk” karakteri ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Onur Seyit Yaran, dizinin yayınlandığı İspanya’da yoğun ilgi ile karşılaştı. NGM imzalı dizinin “Doruk”u Onur Seyit Yaran’ın fotoğraf çekimi İspanyol hayranları ve basının yoğun ilgisi nedeniyle zor tamamlandı.

İspanya’da bulunduğu sırada bir magazin dergisine konuk olan Yaran, kariyerini nasıl şekillendirmek istediği ile ilgili dergiye samimi açıklamalarda bulundu. Yaran, dergiye verdiği röportajda ‘En büyük hedefleri arasında dünya çapında çok iyi işlerde yer almak ve ses getiren bir oyuncu olmak’ olduğunu da dile getirdi.

Derginin sorularına samimi yanıtlar veren oyuncu “Kardeşlerim gibi dünya çapında büyük üne sahip bir dizide yer almak kariyerimin en önemli ve en özel işlerinden biri oldu. Böyle bir projede yer aldığım için gerçekten gurur duyuyor, karşıma çıkacak yeni yolculukları heyecanla bekliyorum. Burada gerçekleştirdiğimiz fotoğraf çekimlerinde İspanyol hayranlarımın içten ve yoğun ilgisini görmek beni çok mutlu etti. Onlardan zaten sıklıkla mesaj alıyor, ülkelerine gelmemi ne kadar çok istediklerini biliyordum. Enerjileri ve sıcakkanlı yapılarıyla da tüm hayranlarım arasında şimdiden özel bir yer edindiler.” diyor.

Oyuncu, kendisi ve hobileriyle ilgili sorulara ise şu şekilde cevap verdi: “Çapkın biri değilim, daha çok iş ve kariyer odaklıyım. Hobilerim arasında spor yapmak, bateri çalmak ve satranç oynamak yer alıyor. Özellikle öğrenciyken profesyonel olarak ilgilendiğim satrancın hem kariyerimde hem de kişisel gelişimimde önemli katkıları oldu. Eski sporcu olduğum için spor hayatımın her anında yer alıyor ama son zamanlarda özellikle Barselona ziyaretimden sonra büyük bir sörf hayranı olduğumu söyleyebilirim.”


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR