READING

FOXLIFE pazar maratonuyla en sevilen diziler ekran...

FOXLIFE pazar maratonuyla en sevilen diziler ekranda

FOXLIFE, şubat ayı süresince her pazar akşamı en sevilen dizileri meraklılarıyla buluşturuyor. 9-1-1 üçüncü sezon, This Is Us dördüncü sezon, Madam Secretary altıncı sezon ve The Resident üçüncü sezonuyla FOXLIFE ekranında yerini alıyor.

İşi acil durumlarda ilk müdahaleleri yaparak hayat kurtarmak olan bir ekibin risklerle dolu yaşamını anlatan Ryan Murphy ve Brad Falchuk imzalı dizi 9-1-1, üçüncü sezon bölümleriyle 2 Şubat Pazar günü saat 15.25’te FOXLIFE kanalında.

This Is Us genç ebeveynler Jack ve Rebecca’nın 1980’lerdeki hayatıyla ve çocukları Kevin, Kate ve Randall’ın bugünkü yaşamlarıı bizlere aktarıyor. Emmy dahil olmak üzere bir çok ödülün sahibi olan dizide Pearson Ailesi’nin yıllar içerisinde yaşadığı olaylar konu ediliyor. This is Us, dördüncü sezon bölümleriyle 9 Şubat Pazar günü saat 15.25’te FOXLIFE kanalında.

Madam Secretary izleyicileri politika ve entrikanın iç içe geçtiği karmaşık bir dünyada yolculuğa çıkarıyor. Başına buyruk ve güçlü bir karakter olan ABD Dışişleri Bakanı Elizabeth Faulkner McCord’un hikayesini izlediğimiz dizinin altıncı. sezonunda işi ve özel hayatı arasındaki dengeyi korumaya çalışmasına tanıklık ediyoruz. Yapım, altıncı sezon bölümleriyle 16 Şubat Pazar günü 15.25’te FOXLIFE kanalında.

Chastain Memorial Hastanesi’nde çalışan bir grup doktorun karşılaştığı vakaları ekrana taşıyan The Resident, üçüncü sezonun ilk beş bölümüyle FOXLIFE ekranlarında yerini alıyor. Hastaları için savaşan doktorların aynı zamanda günlük hayatta karşılaştıkları kişisel zorluklara da değinen diziyi Amy Holden Jones, Hayley Schore ve Roshan Sethi kaleme alıyor. Dizinin başrolünde ise Matt Czuchry, Bruce Greenwood, Emily VanCamp, Manish Dayal ve Shaunette Wilson yer alıyor. The Resident üçüncü sezon bölümleriyle 23 Şubat Pazar günü saat 15.25’te FOXLIFE kanalında.

Hollywood’un en prestijli yapımları ve en ünlü yüzlerini bir araya getiren FOXLIFE; D-Smart, KabloTV ve Tivibu platformlarından izlenebiliyor.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR