READING

Netflix’in Merakla Beklenen Breaking Bad Fil...

Netflix’in Merakla Beklenen Breaking Bad Filminden Fragman Geldi!

Yayınlandığı 2008 – 2013 yılları arasında izlenme rekorları kıran ve şimdiden efsane diziler arasına adını yazdıran Breaking Bad’in filminin geleceği duyurulmuştu. Ekranlara veda ettiği günden bu yana televizyon dünyasının ses getiren yapımlarından biri olan Breaking Bad en sonunda hayranlarına müjdeli haberi verdi ve 25 Ağustos tarihinde sosyal medya hesaplarından El Camino: A Breaking Bad Movie adını taşıyan filmin fragmanını paylaştı. 11 Ekim’de Netflix üzerinden yayınlanacak filmde yıllardır beklenen final anlatılacak ve kimya öğretmeni Walter White ile ikili uyuşturucu çetesi kuran Jesse Pinkman’ın neo-Nazi’lerden kaçmasının ardından ne olduğu sorusu cevap bulacak. Her ne kadar filmin fragmanı ve yayın tarihi hakkında bilgimiz olsa da Netflix, yapım hakkında daha fazla detay vermiyor.

Dizide Jesse Pinkman karakterini canlandıran Aaron Paul’un Netflix filmi yayınlanmadan önce hayranlara bir sahneyi izlemelerini tavsiye etmesinden sonra bazı takipçiler diziyi en baştan izlemeye başlamışlardı. Özellikle Paul’dan gelen diziye ait senaryo paylaşımı hayranların nereye odaklanması gerektiğine dikkat çeker nitelikte. Senaryoda ise şu bölüm yer alıyor:

“Hiç bu kadar yalnız olmamıştır. Hiçbir şeyim yok. Hiç kimsem. Anlıyor musun? Her şeyi kaybettim. Anlıyor musun? Hayır, hayır, hayır… Neden anlayasın ki? İstediğini aldığın sürece neden umursayasın ki, değil mi?”

Kimya öğretmeni ve suç ortağı Walter White, bu sahneden sonra Jesse’ye partnerlik teklifinde bulunsa da, Jesse’nin artık kendi hayatını kurmaya karar verdiğinin izlerini görmüştük. Merakla beklenen film Jesse Pinkman’ın hikâyesini devamı niteliğinde olacak.


Kendi halinde genç bir çevirmen. Dilbilime karşı ilgisi oldukça yüksek, felsefeden ise yüksek lisans yapıyor.

İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR