READING

Aile Şirketi 3. sezonuyla çok yakında beIN CONNECT...

Aile Şirketi 3. sezonuyla çok yakında beIN CONNECT’te

İlk iki sezonuyla beIN CONNECT’in en çok izlenen içerikleri arasına girmeyi başaran komedi dizisi Aile Şirketi 3. sezonu ile çok yakında geri dönüyor. beIN ORIGINALS içeriği olan, eğlenceli senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Aile Şirketi’nin ilk sezonu 2020 yılının Ağustos ayında izleyici ile buluşmuştu.

Başrollerinde Emrah Kaman, Özlem Öçalmaz, Eslem Akar, Can Sipahi, Cihan Durmaz ve usta oyuncu Müfit Kayacan’ın yer aldığı dizinin yapımcılığını 25 Film’in üstleniyor.

Dizinin yeni sezonunda ise; Hai-Tur kurucu ortaklarından Harun Boz büyük umutlarla kurduğu Hai Tur’dan kapı dışarı edilmiştir. Bu süreçte beklenmedik bir şekilde yanında sadece muhasebe müdürü Şenol Bey kalmıştır. “Yaşanan oldukça duygusal vedanın ardından Harun Boz ve Hai-Tur’un yolları bir daha kesişmemek üzere ayrılmıştır” cümlesi beklenen son olsa da, beklenmedik hamlelerin insanı Harun Boz için her şey daha yeni başlamaktadır.

Aile Şirketi’nin en aksiyonlu ve entrikalı sezonu!  

Bu sezonda Harun Boz, bundan 40 yıl sonra bir imparatorluğa dönüşecek holdinginin en kritik adımlarını atacaktır. Önce tam anlamıyla baba ocağı olan Hai Tur’a yeniden dönecek, sonrasındaki adımı ise yola kiminle devam edeceğinin kararını vermek olacak ve güvenmedikleriyle kalbine taş basarak yollarını ayıracaktır. Bu sezon Hai Tur bir varoluş savaşına girecek sonunda da bu savaştan hiç olmadığı kadar güçlü çıkacaktır.

Aile Şirketi, aksiyon ve entrikaların yanı sıra komik ve romantik hikâyesiyle de izleyenlerle buluşacak. Harun artık bir aşk adamı mı, yoksa bir iş insanı mı olduğunun kararını verecek. Bir tarafta Bade diğer tarafta koskoca bir turizm imparatorluğu… Duygular mı para mı? Bütün şirket bu zor sorunun cevabını arayacak. Aile Şirketinin tek bir sloganı var: “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır”

Yönetmenliğini Koray Şahin’in yaptığı; senaryosunu Murat Kaman ve Emrah Kaman’ın birlikte kaleme aldığı yeni nesil komedi dizisi Aile Şirketi’ni izlemeyenler ya da tekrar izlemek isteyenler için toplam 26 bölümden oluşan ilk iki sezonun tamamı sadece beIN CONNECT’te.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR