READING

Bay Yanlış için geri sayım başladı

Bay Yanlış için geri sayım başladı

Gold Film’in yapımcılığında FOX ekranı için hazırlanan Bay Yanlış’ın yayın tarihi yaklaşıyor. Başrollerini Can Yaman ve Özge Gürel’in paylaştığı dizi 26 Haziran Cuma saat 20.00’de merakla beklenen ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkacak. Dizinin afişi de sosyal medyada büyük ilgiyle karşılandı.

Yapımın yönetmenliğini Deniz Yorulmazer üstlenirken, senaryosunu Aslı Zengin ile Banu Zengin kaleme alıyor. Hayranlarının merakla beklediği romantik komedide Can Yaman ve Özge Gürel ikilisine; Gürgen Öz, Fatma Toptaş, Sarpcan Köroğlu, Lale Başar, Cemre Gümeli, Serkay Tütüncü, Anıl Çelik, Feri Baycu Güler, Ece İrtem, Kimya Gökçe Aytaç, Taygun Sungar ve Suat Sungur gibi isimler eşlik edecek.

“Bay Yanlış” dizisinde Özgür (Can Yaman); zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran-bar sahibidir. Ezgi (Özge Gürel) ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde neler yaşayacak?


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR