READING

Gel Dese Aşk’ın ilk bölüm fragmanı yayında...

Gel Dese Aşk’ın ilk bölüm fragmanı yayında

Başrollerini Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu ve İlayda Çevik’in paylaştığı ATV ekranlarının yeni dizisi Gel Dese Aşk‘ın ilk bölüm fragmanı yayınlandı.

Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu, İlayda Çevik, Öykü Gürman, Ertan Saban, Altan Gördüm, Mehmet Atay, Uğur Çavuşoğlu, Tuğçe Ersoy, Aslıhan Malbora, Yiğit Koçak, Selim Gürata ve Ayşe Defne Piriçci’nin rol aldığı dizi, görevleri ve istekleri arasında sıkışan, mutsuzluklarını, suskunluklarının arkasında büyüten insanların hikâyesini anlatıyor.

Osman Sınav’ın 10 yıl önce yazdığı hikayeden yola çıkılarak hazırlanan dizi, yaralandıkları yerden yaralayan, kırgınlıkların üstünde ayakta durmaya çalışan 20 yıldır evli bir çiftin, aşkı yeniden buluş hikâyesini seyirciyle buluşturacak. Çünkü kimse sınanmadığı Aşk’ın masumu değildir.

Yapımcılığını Sinegraf’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda son olarak Sen Anlat Karadeniz‘le ekranda yer alan Murat Onbul ve Aslı Kahraman’ın oturduğu, senaryosu Rahşan Çiğdem İnan’a ait olan Gel Dese Aşk, çok yakında ATV ekranlarında olacak.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR