READING

Hekimoğlu çok yakında Kanal D ekranında

Hekimoğlu çok yakında Kanal D ekranında

Dünyanın dört bir yanında reyting rekorları kırarak büyük yankı uyandıran iki Altın Küre sahibi House M.D. dizisi, Hekimoğlu ismiyle Kanal D ekranında boy gösterecek.

Fenomen karakter Dr. House’a usta oyuncu Timuçin Esen hayat verirken Hekimoğlu’nun meslektaşlarını Okan Yalabık ve Ebru Özkan gibi tecrübeli isimlerin yanında Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz gibi genç ve yetenekli isimler canlandıracak.

Amerika’da NBC Universal tarafından yaratılan, ülkemizde ise Red Arrow Studios‘a bağlı Karga Seven Pictures Türkiye‘den Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan’ın yapımcılığında yürütülen dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt uyarlıyor. Yönetmen koltuğunda Hülya Gezer’in oturduğu projede Ateş Hekimoğlu (Timuçin Esen) enfeksiyon hastalıkları ve nefroloji konusunda oldukça ünlü, alanına hakim bir doktordur. Bir yandan otoriteyle mücadele ederken diğer yandan çözümler üreten kurtarıcı rolünden geri kalmayan Hekimoğlu, aksi, asosyal, kendini beğenmiş ama zekâsına hayran bırakan nevi şahsına münhasır bir karakter olarak karşımıza çıkıyor.

Dizinin geçtiğimiz günlerde yayınlanan ilk tanıtımı buradan izlenebilir:

Kaynak: kanald.com.tr


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR