READING

Magazin Gazetecileri Derneği Ödülleri sahiplerini ...

Magazin Gazetecileri Derneği Ödülleri sahiplerini buldu

Fotoğraf: twitter.com/MagazinGazeteci

Magazin Gazetecileri Derneği tarafından 24’üncü kez düzenlenen ve sinema, televizyon, müzik ve tiyatro alanlarında verilen Altın Objektif Ödülleri dün akşam İstanbul’da gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Sanat ve eğlence dünyasının birçok tanınmış ismini bir araya getiren gecede sevilen oyuncular ve diziler de ödüllendirildi.

Fotoğraf: Televizyongazetesi

ATV‘de yayınlanan Tims&B yapımı başarılı dizi Bir Zamanlar Çukurova, törenin öne çıkan yapımları arasındaydı. “Yılın Dizisi” seçilen projenin başrol oyuncusu Vahide Perçin “Yılın En İyi Kadın Dizi Oyuncusu” olurken Kerem Alışık da “Yılın En İyi Erkek Dizi Oyuncusu” ödülüne layık görüldü. “Yılın Drama Dizisi” ödülü üst üste reyting rekorları kıran Mucize Doktor’a, “Yılın Romantik Komedi Dizisi” ödülü ise Her Yerde Sen‘e verildi.

Yıldızlar geçidine dönen gecede “En İyi Drama Dizisi Kadın Oyuncusu” Zalim İstanbul‘daki rolüyle Deniz Uğur’a giderken, “En İyi Drama Dizisi Erkek Oyuncusu” ödülüne ise Hercai’nin yıldızı Akın Akınözü layık görüldü. Sevilen dizi Afili Aşk‘ın çifti Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul da gecede ödül alanlar arasındaydı. İkili “Romantik Komedi Dizisi” dalında en iyi kadın ve erkek oyuncu ödüllerinin sahipleri oldular. İzleyenleri kahkahaya boğan Yılmaz Erdoğan filmi Organize İşler Sazan Sarmalı’ndaki rolüyle Kıvanç Tatlıtuğ da “Yılın En İyi Erkek Sinema Oyuncusu” seçildi.

Fotoğraf: kanald.com.tr

Gecede dijital platformlarda yayınlanan diziler de unutulmadı. Netflix‘in ilk orijinal Türk dizisi Hakan:Muhafız “Yılın En İyi Dijital Platform Dizisi” ödülüne layık görülürken, dizinin başrol oyuncuları Çağatay Ulusoy ve Hazar Ergüçlü bu kategorideki oyuncu ödüllerini alarak geceden ayrıldı.

 

 

 


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR