READING

“Cem Karaca’nın Gözyaşları” filminin i...

“Cem Karaca’nın Gözyaşları” filminin ilk tanıtımı yayınlandı

Fikri Harika Prodüksiyon ve Aytaç Medya’nın ortak yapımcılığında çekimleri tamamlanan, İsmail Hacıoğlu’nun başrolde olduğu “Cem Karaca’nın Gözyaşları” filminden teaser izleyicilerin beğenisine sunuldu. Sanatçının 1967 yılında Apaşlar grubuyla katıldığı Altın Mikrofon Ses Yarışması’nda ikinciliği kazandığı, ardından ilk plağına ve biricik oğluna da ismini veren “Emrah” şarkısı, 26 Ocak’ta vizyona girecek filmden yayınlanan ilk görüntülere eşlik ediyor.

Tanıtım izlemek için tıklayınız.

İsmail Hacıoğlu’nun etkileyici sesinden dinlediğimiz, Cem Karaca’nın müzik kariyerini başlatan “Emrah” şarkısı, yayınlanan ilk görüntülere eşlik ediyor. Teaser için seçilen bu özel parça sanatçının müziğe olan tutkusunu ve yeteneğini sergileyerek 1967 yılında Apaşlar grubuyla katıldığı Altın Mikrofon Müzik Yarışması’nda ikinciliği kazandığı, ilk plağına ve oğluna “Emrah” ismini verdiği unutulmaz dönemlere gönderme yapıyor.

Yüksel Aksu’nun yönettiği, müzik direktörlüğünü Cem Öğet’in üstlendiği “Cem Karaca’nın Gözyaşları” filmi, sanatçının hayatını, kariyerinin başlangıcından itibaren yaşadığı iz bırakan anları, kişisel dünyasına ve sanatına damgasını vuran dönemleri beyazperdeye taşımaya hazırlanıyor.

26 Ocak’ta tüm Türkiye’de vizyona girecek filmde Fikret Kuşkan’ı baba Mehmet Karaca, Yasemin Yalçın’ı anne Toto Karaca rolünde izleyeceğiz. Projede ayrıca, Melisa Aslı Pamuk, Meral Çetinkaya, Melisa Döngel, Buçe Buse Kahraman, Kubilay Tuncer, Alper Saldıran gibi birbirinden değerli oyuncular rol alıyor.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR