Burak Deniz’den tepki çeken davranış

Sosyal medya Burak Deniz’in 15 Eylül akşamı Adana Sheraton Otel’de çıkardığı iddia edilen olayla çalkalanıyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Netflix’in Şahmaran dizisinin 2. sezon çekimleri sebebiyle Adana’da olan oyuncu, Altın Koza Film Festivali için şehre gelen Nilperi Şahinkaya ve erkek arkadaşı Emre Yusufi ile tartışma yaşadı.

İddialara göre gece 2:00’de alkollü bir şekilde otele giden Deniz, restoranda bulunan çiftin masasına birkaç kez giderek çifti rahatsız etti ve Şahinkaya’nın masadan ayrılmasıyla birlikte küfür etmeye başladı. Emre Yusufi’nin üzerine yürümesi üzerine “Bana mı vuracaksın, vur hadi” diyen oyuncuyu çevredekilerin otelden uzaklaştırdığı öğrenildi. Deniz’in çifti daha önceden tanımadığı belirtilirken Emre Yusufi’nin otelin güvenlik kayıtlarını talep ettiği iddia ediliyor.

Olayın duyulması üzerine sosyal medyada oyuncuya tepki mesajları yağdı. Taraflardan henüz konuya ilişkin bir açıklama gelmezken hukuki bir işlem yapılıp yapılmayacağı hakkında herhangi bir bilgi verilmedi.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR